Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Z dniem 25 maja 2018r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”).

Nowa regulacja uszczegóławia zasady przetwarzania danych osobowych powierzanych Propharma Sp. z o.o. w związku ze świadczeniem usługi dostępu do konta w naszym sklepie internetowym www.propharma24.pl oraz subskrypcją newslettera.

1. Administratorem danych osobowych jest Propharma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 36, 02-220 Warszawa.

2. Kontakt z osobą realizującą w Propharma Sp. z o.o. zadania inspektora ochrony danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: iodo@pro-pharma.pl lub pisemnie na adres administratora danych z dopiskiem „inspektor ochrony danych osobowych”.

3. Dane osobowe zbierane są w celu :
a)    realizacji zamówienia na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwanego dalej „rozporządzeniem”),
b)    marketingu bezpośredniego administratora,
c)    w celach wyrażonych już zgód na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a rozporządzenia,
d)    dochodzenia roszczeń z tytułu realizacji zamówienia na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f rozporządzenia.

4. W celu realizacji zamówienia dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom świadczącym na rzecz sprzedawcy usługi związane z realizacją zamówienia, w szczególności w zakresie dochodzenia należności, wystawiania i dostarczania faktur, badań jakości obsługi związanych z realizacją zamówienia oraz jakości oferowanych produktów i usług.

5. Dane osobowe będą przechowywane:

a)    dla celu wskazanego w pkt 3a – przez okres  10 lat po zrealizowaniu zamówienia,
b)    dla celów wskazanych w pkt 3b i 3c – przez okres 10 lat po zrealizowaniu zamówienia,
c)    dla celów wskazanych w pkt 3d – do czasu zaspokojenia roszczeń.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych.

7. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia.

9. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym  do realizacji zamówienia. Jest Pani/Pan zobowiązana/y do ich podania na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b rozporządzenia. Konsekwencją odmówienia podania danych jest brak możliwości realizacji zamówienia.

10. Wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne. Można odwołać każdą ze zgód, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną, w dowolnym momencie.

11. Dane osobowe będą podlegały profilowaniu, tj. zautomatyzowanemu przetwarzaniu danych osobowych, wyłącznie dla celów marketingu bezpośredniego sprzedawcy, w tym przygotowania zindywidualizowanej oferty na podstawie osobistych preferencji, przy czym przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec profilowania, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną.

W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości, co spowoduje usunięcie danych z naszej bazy.

Nowości
ProTrawienie, 20 saszetek, suplement diety, Propharma
ProTrawienie, 20 saszetek, suplement diety, Propharma
23,70 zł 18,90 zł
szt.
ProTrawienie, 10 saszetek, suplement diety, Propharma
ProTrawienie, 10 saszetek, suplement diety, Propharma
13,70 zł 10,90 zł
szt.
propharma24 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl